E-pasts: r88vs@riga.lv     Tālrunis: +371 6781 0722   
        Aktualitātes         Skola šodien         Mācību process         Interešu izglītība         Ārpusstundas         Par skolu    


Ārpusstundas
Ārpusstundas > Pasākumi
P a s ā k u m i


NOTIKUMU HRONIKA

ĀRPUSSTUNDU PASĀKUMU PLĀNS

  Iniciatīva "Filma savai skolai valsts Simtgadē"

Mūsu Skolēnu pašpārvalde šoruden ir uzvarējusi jauniešu iniciatīvu konkursu un ir piesaistījusi finansējumu savas idejas - uzņemt īsfilmu - īstenošanai!

Projekta dalībniekiem bija iespēja izprast filmas tapšanas procesu un daļēji iejusties tajā. Skolēni ieguva zināšanās par kino-industriju un Latvijas kino-klasiku, satikās ar īstajiem filmu industrijas meistariem, režisoriem, kā arī uzlaboja komunikācijas prasmes, spēju veidot komandu un strādāt tajā.

Izrādījās, ka mūsu skolēniem ir ļoti radošā pašizpausme un bagāta iztēle: viņi paši domāja par ainu secību un ir sarakstījuši filmas scenāriju. Kastings filmai neaizņēma lielu laiku, jo visi jaunieši bija spēlējuši paši sevi. Filmēšanas process daļēji notika darbdienās, pēc stundām, daļēji - svētku dienu vakaros. Neliela daļa materiālu tika ņemta arī no skolas videoarhīva.

Pirmssvētku piektdienā, svīnīgā koncerta laikā, visiem īsfilmas tapšanas procesa dalībniekiem, skolotājiem, skolas administrācijai un skolas viesiem bija iespēja apskatīt gatavo produktu. Pēc skaļiem aplausiem palika skaidrs, ka mūsu īsfima visiem ļoti patika!

Aktivitātes tika organizētas projekta "Filma savai skolai valsts Simtgadē" ietvaros, projektu finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.
  PROJEKTS "VIENOTI DAŽĀDĪBĀ"

29. septembrī, 7. un 12. oktobrī mūsu skolā tika rīkoti Skolēnu pašpārvalžu sadarbības projekta "Vienoti dažādībā" pasākumi. Pie mums viesojās aktīvākie skolēni no Rīgas 86. vidusskolas un J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskolas.
Šis projekts bija veltīts dažādiem jauniešu subkultūru virzieniem un grafiti zīmēšanai. Dalīšanās ar savām zināšanām un to iegūšana palīdzēja skolēniem salauzt vecus stereotipus, sameklēt jaunus draugus un pat izmainīt savu attieksmi pret subkultūru pārstāvjiem.
Pavisam trīs projekta dienās notika divas tikšanās aktu zālē ar Skolēnu pašpārvalžu locekļiem no sadarbības skolām, fotoorientēšanās Rīgas centrā un grafiti zīmēšanas meistarklase.
Aktivitātes tika organizētas projekta "Vienoti dažādībā" ietvaros, projektu finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

13.-17.novembris – PATRIOTISKĀ NEDĒĻA
  • Akcija "Ziedi - Latvijai" 1.-12. kl.
  • Vēstures konkurss "Latvijas ceļš uz neatkarīgu valsti", plkst. 14.30; 10.kl.
  • Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienai veltīts svētku koncerts "Te ir mana Dzimtene"; 1.-12.kl.
ZIEMASSVĒTKU UN JAUNGADA PASĀKUMI


Zvanu saraksts

STUNDA LAIKS
1. stundano 8:00 līdz 8:40
2. stundano 8:45 līdz 9:25
3. stundano 9:35 līdz 10:15
pusdienas 1.-3. kl.
4. stundano 10:35 līdz 11:15
pusdienas 4.-5. kl.
5. stundano 11:35 līdz 12:15
pusdienas 6.-7. kl.
6. stundano 12:35 līdz 13:15
pusdienas 8.-11. kl.
7. stundano 13:35 līdz 14:15
8. stundano 14:25 līdz 15:05
9. stundano 15:15 līdz 15:55
10. stundano 16:00 līdz 16:40

Skolas informācijas sistēma


Valsts izglītības satura centrs


Mācību mākonis


Programmēšanas apguves programma vispārizglītojošās skolās Latvijā


Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs


Izglītība Rīgā.Rīgas Domes Izglītības, Kultūras un sporta departaments


Atgriezeniskā saite, kas ved uz rīcību


        Aktualitātes         Skola šodien         Mācību process         Interešu izglītība         Ārpusstundas         Par skolu